تلفن
تلفن

88282482 021       88282483  021
ساعات کار
ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 8 -17

اتیل پارابن

Chemical Name:ethyl p-hydroxybenzoate
Trade Name:Ethyl paraben
Molecular Formula:C9H10O3
Molecular Weight:166.17
ethyl Paraben

اتيل پارابن (ethyl paraben) يک ترکيب شيميايي با شناسه پاب‌کم ۷۴۵۶است. نام ديگر اين ترکيب نپاژن است.
و ماده اي است که به صورت معمول به عنوان نگهدارنده مواد غذايي و مواد آرايشي و بهداشتي کاربرد دارد.
 فرمول شيميايي اين ماده (CH۳(C۶H۴(OH)COO يا  C۸H۸O۳ مي ­باشد.
اتيل پارابن داراي خواص آنتي بيوتيکي و ضد قارچي مي باشد که در بسياري از محصولات به عنوان ماده اي جهت جلوگيري از رشد ميکروب ها استفاده مي شود .
در شکل زير آرايش مولکولي را که به اتيل پارابن معروف است را مشاهده مي کنيد .
 اتيل پارابن يک نگهدارنده است و در بعضي ميوه ها يافت مي شود. خصوصا در تمشک به عنوان ضد ميکروب يافت مي شود. اتيل پارابن يک ماده ضد قارچ است که در انواع مواد آرايشي به کار مي رود. اين ماده همچنين به عنوان نگهدارنده مواد غذايي مورد استفاده قرار مي گيرد.

کاربرد:

اتيل پارابن(نپاژن) به طور طبيعي در فرومون هاي حشرات و ميوه بلوبري گياهاني مثل ترتيزک نيز به طور طبيعي اتيل پارابن توليد مي­کنند.
اتيل پارابن(نپاژن) به عنوان ضد قارچ و نگهدارنده در در لوازم بهداشتي و آرايشي و دارويي مثلا پودرهاي بچه وجود دارد. اين ماده به صورت معمول در ترکيبي از ساير پارابن ها مانند پروپيل پارابن و بوتيل پارابن به منظور ايجاد خاصيت نگهدارندگي استفاده مي شود. مواد آرايشي و بهداشتي داراي اتيل پارابن در محصولاتي چون ميکاپ ها، محصولات محفاظت از مو، لوسيون ها، محصولات اصلاح صورت و بدن و همچنين خمير دندان ها استفاده مي شود .
 
اين ماده بخاطر دارا بودن خواص ضد قارچ، مخمر ها و ميکرو ارگانيسم ها که معمولا در مواد غذايي رشد و تکثير مي شود، بيشتر اوقات به عنوان ماده نگهدارنده در غذا و صنايع غذايي استفاده مي شود.اتيل پارابن ممکن است در غذاهاي پخته شده، کرم ها و خمير ها، مرباها و ژله ها، شربت ها، روغن ها و چاشني ها، محصولات و فرآورده هاي لبني و نوشيدني ها موجود باشد. همچنين اتيل پارابن از رشد باکتري Clostridium botulinum که منجر به مسموميت شديد مي شود جلوگيري مي کند.
 
 
نپاژن مانع از تجزيه مواد غذايي با جلوگيري از رشد قارچ يا باکتري مي­گردد.
در صنايع دارويي اتيل پارابن (نپاژن) به عنوان عامل محافظ نورون هاي دستگاه عصبي انسان براي درمان اختلالات عصبي مورد استفاده قرار مي­گيرد.

ايمني 

اختلاف نظرهايي وجود دارد در مورد اين نکته که غلظت اتيل پارابن موجود در لوازم آرايشي بهداشتي در حد سمي است يا نه. اين ماده از طريق پوست يا دستگاه گوارش جذب مي­شود با اين حال شواهدي دال بر ايجاد حساسيت پوستي در برخي موارد مشاهده شده است.
پارابن ها که به عنوان نگه دارندۀ لوازم آرايشي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، آلرژي زا هستند، ترشحات داخلي را مختل مي‌کنند و مي‌توانند سرطان زا باشند. وجود اين ماده در ترکيبات محصولات بيو ممنوع است.
 
ethyl p-Hydroxybenzoate
Chemical Name:methyl 4-hydroxybenzoate
Trade Name: methyl paraben
Molecular Formula:C8H8O3
Molecular Weight:152.15
مشخصات شيميايي و فيزيکي 
فرمول شيميايي: C۸H۸O۳


نقطه جوش: ۲۹۸.۶ درجه سانتيگراد

نقطه ذوب: ۱۲۸-۱۲۵ درجه سانتيگراد

نقطه اشتعال: ۲۸۰درجه سانتيگراد

چگالي: ۱.۴۶ گرم در سانتي متر

اتيل پارابن چيست؟


اتيل پارابن که نوعي پارابن است به عنوان  مواد نگهدارنده اي هستند که در طيف گسترده اي از غذاها و محصولات مراقبت شخصي، براي جلوگيري از رشد ميکروب‌ها استفاده مي شود. اين مواد شيميايي مختل کننده غدد درون ريز مي‌توانند از طريق پوست، خون و دستگاه گوارش جذب شوند. پارابن ها ساختار مولکولي مشابهي دارند.


پارابن هاي رايج در محصولات آرايشي عبارتند از: اتيل پرابن،اتيل پارابن بوتيل پارابن و پروپيل پارابن. اتيل پارابن و پروپيل پارابن متداولترين اين مواد به شمار مي روند. پارابن ها بيشتر در محصولات مراقبت شخصي وجود دارند که حاوي مقدار قابل توجهي آب مانند شامپو، نرم کننده، لوسيون، پاک کننده و اسکراب صورت هستند؛ زيرا از رشد ميکروب‌ها جلوگيري مي‌کند.

پارابن تقريباً در نمونه هاي ادرار بزرگسالان وجود دارد. طي يک مطالعه بر روي نوجوانان، مشخص شد در ادرار نوجوانان مونث مقادير بيشتري اتيل پارابن و پروپيل پارابن نسبت به همسالان مذکر وجود دارد.

پارابن ها محلول در آب نيستند و مي‌توانند به پوست نفوذ کنند. در نتيجه استفاده مکرر از يک يا چند اين محصول حاوي پارابن گاهي مي تواند مشکل ساز باشد.
 

کاربردهاي اتيل پارابن 

اتيل پارابن مصارف مختلفي در صنايع مختلف مثل صنايع آرايشي بهداشتي و صنايع غذايي دارد که در ذيل به برخي از آنها اشاره شده است.
 اتيل پارابن که يکي از محبوب ترين مواد نگهدارنده در محصولات زيبايي و مواد غذايي مي باشد، بسيارپرطرفدار است. اين ماده در پاک کننده ها و مرطوب کننده ها تا مواد اوليه پايه وجود دارد. اتيل پارابن مملو از خواص ضد قارچي و باکتريايي است که باعث افزايش عمر و ماندگاري محصولات مراقبت از پوست، مو و محصولات آرايشي مي‌شود.

همچنين به طور طبيعي در تعدادي از ميوه ها مانند ذغال اخته  نيز وجود دارد.

اتيل پارابن که در طيف گسترده اي از محصولات استفاده مي‌شود، شامل محصولات آرايشي، محصولات اصلاح، محصولات مراقبت از مو، مرطوب کننده ها و برخي دئودورانت ها مي‌شود.
 

اتيل پارابن در صنايع غذايي


بيش از ۵۰ سال است که از پارابن در صنايع غذايي به عنوان ماده نگهدارنده و ضد ميکروبي استفاده مي‌شود. پارابن ها به طور گسترده‌اي در توليد شيريني ها، ميان وعده هاي حاوي غلات، گوشت هاي خشک و مواد ديگر به کار مي رود.

غذاهايي که حاوي پارابن هستند شامل: سس، دسر، نوشابه، مربا، ترشي، لبنيات منجمد، سبزيجات فرآوري شده، شربت هاي طعم دهنده و آبجو مي باشد.

مضرات اتيل پارابن

اتيل پارابن در بدن جمع نمي شود، در حقيقت بدن خيلي سريع مواد شيميايي را بيرون مي‌کشد. با اين وجود بسياري از مصرف کنندگان نگراني ايمني اتيل پارابن هستند و با توجه به ادعاهاي موجود در رابطه با ارتباط سرطان با پارابن اين نگراني‌ها افزايش يافته است. تا کنون هيچ مدرکي قطعي وجود ندارد، اما مطالعات نشان داده است که استفاده از پارابن ها در لوازم آرايشي و محصولات غذايي و داروها بي ضرر نيست.

خطر استفاده از اتيل پارابن براي سلامتي، کم تا متوسط ذکر شده است. با اين حال خطر استفاده از آن وقتي است که به طور مکرر از اين محصولات استفاده شود که باعث واکنش آلرژيک مي‌شود.

تعدادي از مطالعات نشان مي‌دهد که  اتيل پارابن ممکن است باعث آسيب و سرطان پوست شود. محققان از سلول هاي پوستي براي مطالعه خود استفاده کردند. سلول ها هنگام قرار گرفتن در معرض نور کم خورشيد واکنش منفي نشان ندادند. هنگامي که پوست در معرض نور زياد آفتاب قرار گرفت، اثرات کمي بروز داد که شامل مرگ سريع سلول و توليد اکسيد نيتريک شد. اين نشان مي‌دهد در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است در اثر استفاده از محصولات حاوي اتيل پارابن آسيب پوستي ايجاد شود.


مطالعه ديگري نشان داده است آسيب پوست در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشيد هنگام استفاده از محصولات حاوي اتيل پارابن،ممکن است منجر به تشکيل سلول هاي سرطاني شود که اين امر ممکن است به دليل آسيب اکسيداتيو DNA باشد که ايجاد مي شود.


عوارض جانبي ديگري نيز ممکن است ايجاد شود واکنش آلرژيک است.

برخي افراد به اتيل پارابن واکنش آلرژيک نشان دادند. به عنوان مثال درماتيت وقتي رخ مي‌دهد که پوست نسبت به چيزي که با آن در تماس است واکنش آلرژيک نشان دهد. درماتيت معمولاً به صورت بثورات ايجاد مي‌شود و خود به خود برطرف مي گردد. درماتيت مي تواند شامل موارد زير باشد:


خارش، برجستگي و تاول خشکي پوست، پوسته پوسته شدن، تورم، حساسيت يا سوزش.

اگر درماتيت در نزديکي چشم ايجاد شود ممکن است قرمزي يا تورم پلک را ايجاد کند.

فوايد اتيل پارابن

از فوايد فروش اتيل پارابن اين است که از رشد قارچ جلوگيري مي‌کند.

به دليل خواص ضد باکتريايي اتيل پارابن ، ماده نگهدارنده اي شناخته مي شود که دربسياري از کرم ها و محصولات آرايشي و بهداشتي، براي جلوگيري از رشد قارچ اضافه مي‌شود.


 دليل ديگر فروش اتيل پارابن در محصولات بهداشتي اين است که خاصيت مواد را حفظ مي‌کند.

اتيل پارابن

با توجه به استفاده از اتيل پارابن در فرمول محصولات بهداشتي که از رشد قارچ جلوگيري مي کند و مي تواند خاصيت مواد را حفظ کند، به مصرف کنندگان کمک مي کند تا از محصولات آرايشي خود بيشترين بهره را ببرند.

دليل آخر ضد باکتريايي بودن آن است

از آنجا که ماده نگهدارنده است، از رشد ميکروب هايي مانند باکتري و کپک در ترکيبات پوستي و آرايشي به طور موثري جلوگيري مي کند.

روش توليد اتيل پارابن

فرايند سنتز اتيل پارابن ساده، کم مصرف و با آلودگي کم است. سنتز شامل مراحل زير ميباشد:

افزودن متانول به هيدروکسي بنزوئيک اسيد باعث واکنش مي شود
سپس افزودن کاتاليزور سديم هيدروژن سولفات به اين مخلوط
بعد از آن گرم کردن براي حل شدن اين مواد
سپس گرم کردن بيشتر
تقطير در جداکننده آب
انجام واکنش به مدت ۳ تا ۱۸ دقيقه
سپس ريختن مايع واکنش و تبخير بيش از حد متانول
ريختن ۵% هيدروژن کربنات سديم
فيلترکردن شستشو و خشک کردن براي به دست آوردن محصول نهايي 
..
 

فروش اتيل پارابن:

قابل ذکر است که افراد مختلف براي فروش اتيل پارابن مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان متخصص دريافت کنند تا محصولات خود را بفروش رسانند.

خريد اتيل پارابن:

افراد مختلف براي خريد اتيل پارابن مي توانند هم به صورت حضوري و هم به صورت غير حضوري اقدام کنند.
شرکت آدونيس گل دارو يکي از شرکت هايي است که داراي انواع فنوکسي اتانول و پارابنهاي مواد خوراکي مختلف و خالص مي باشد، اتيل پارابن هايي که هر کدام ويژگي هاي مختلفي از نظر حلال در آب و روغن و بسته هاي متفاوت دارند.
واردات اتيل پارابن وفروش اتيل پارابن داخل ايران فقط توسط شرکت آدونيس گل دارو ميباشد

فروش اينترنتي اتيل پارابن:

قابل ذکر است که افراد مختلف براي فروش اتيل پارابن مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان متخصص دريافت کنند تا محصولات خود را بفروش رسانند.

خريد اينترنتي اتيل پارابن:

افراد با خريد اينترنتي اتيل پارابن از اين سايت مي توانند، کيفيت محصولات را با ديگر سايت هاي خريد و فروش اتيل پارابن مقايسه کنند و سپس در کمترين زمان ممکن آن را دريافت کنند.
جهت دريافت قيمت اتيل پارابن با کارشناسان فروش شرکت آدونيس گل دارو تماس حاصل فرماييد.
جهت دريافت قيمت اتيل پارابن يا خريد اتيل پارابن با شرکت آدونيس گل دارو تماس بگيريد
09355196653
0218282482 الي ۳
شرکت آدونيس گل دارو

اتيل پارابن نامحلول در آب مي باشد 

ethyl Paraben

اتيل پارابن (ethyl paraben) يک ترکيب شيميايي با شناسه پاب‌کم ۷۴۵۶است. نام ديگر اين ترکيب نپاژن است.
و ماده اي است که به صورت معمول به عنوان نگهدارنده مواد غذايي و مواد آرايشي و بهداشتي کاربرد دارد.
 فرمول شيميايي اين ماده (CH۳(C۶H۴(OH)COO يا  C۸H۸O۳ مي ­باشد.
اتيل پارابن داراي خواص آنتي بيوتيکي و ضد قارچي مي باشد که در بسياري از محصولات به عنوان ماده اي جهت جلوگيري از رشد ميکروب ها استفاده مي شود .
در شکل زير آرايش مولکولي را که به اتيل پارابن معروف است را مشاهده مي کنيد .
 اتيل پارابن يک نگهدارنده است و در بعضي ميوه ها يافت مي شود. خصوصا در تمشک به عنوان ضد ميکروب يافت مي شود. اتيل پارابن يک ماده ضد قارچ است که در انواع مواد آرايشي به کار مي رود. اين ماده همچنين به عنوان نگهدارنده مواد غذايي مورد استفاده قرار مي گيرد.

کاربرد:

اتيل پارابن(نپاژن) به طور طبيعي در فرومون هاي حشرات و ميوه بلوبري گياهاني مثل ترتيزک نيز به طور طبيعي اتيل پارابن توليد مي­کنند.
اتيل پارابن(نپاژن) به عنوان ضد قارچ و نگهدارنده در در لوازم بهداشتي و آرايشي و دارويي مثلا پودرهاي بچه وجود دارد. اين ماده به صورت معمول در ترکيبي از ساير پارابن ها مانند پروپيل پارابن و بوتيل پارابن به منظور ايجاد خاصيت نگهدارندگي استفاده مي شود. مواد آرايشي و بهداشتي داراي اتيل پارابن در محصولاتي چون ميکاپ ها، محصولات محفاظت از مو، لوسيون ها، محصولات اصلاح صورت و بدن و همچنين خمير دندان ها استفاده مي شود .
 
اين ماده بخاطر دارا بودن خواص ضد قارچ، مخمر ها و ميکرو ارگانيسم ها که معمولا در مواد غذايي رشد و تکثير مي شود، بيشتر اوقات به عنوان ماده نگهدارنده در غذا و صنايع غذايي استفاده مي شود.اتيل پارابن ممکن است در غذاهاي پخته شده، کرم ها و خمير ها، مرباها و ژله ها، شربت ها، روغن ها و چاشني ها، محصولات و فرآورده هاي لبني و نوشيدني ها موجود باشد. همچنين اتيل پارابن از رشد باکتري Clostridium botulinum که منجر به مسموميت شديد مي شود جلوگيري مي کند.
 
 
نپاژن مانع از تجزيه مواد غذايي با جلوگيري از رشد قارچ يا باکتري مي­گردد.
در صنايع دارويي اتيل پارابن (نپاژن) به عنوان عامل محافظ نورون هاي دستگاه عصبي انسان براي درمان اختلالات عصبي مورد استفاده قرار مي­گيرد.

ايمني 

اختلاف نظرهايي وجود دارد در مورد اين نکته که غلظت اتيل پارابن موجود در لوازم آرايشي بهداشتي در حد سمي است يا نه. اين ماده از طريق پوست يا دستگاه گوارش جذب مي­شود با اين حال شواهدي دال بر ايجاد حساسيت پوستي در برخي موارد مشاهده شده است.
پارابن ها که به عنوان نگه دارندۀ لوازم آرايشي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، آلرژي زا هستند، ترشحات داخلي را مختل مي‌کنند و مي‌توانند سرطان زا باشند. وجود اين ماده در ترکيبات محصولات بيو ممنوع است.
 
ethyl p-Hydroxybenzoate
Chemical Name:methyl 4-hydroxybenzoate
Trade Name: methyl paraben
Molecular Formula:C8H8O3
Molecular Weight:152.15
مشخصات شيميايي و فيزيکي 
فرمول شيميايي: C۸H۸O۳


نقطه جوش: ۲۹۸.۶ درجه سانتيگراد

نقطه ذوب: ۱۲۸-۱۲۵ درجه سانتيگراد

نقطه اشتعال: ۲۸۰درجه سانتيگراد

چگالي: ۱.۴۶ گرم در سانتي متر

اتيل پارابن چيست؟


اتيل پارابن که نوعي پارابن است به عنوان  مواد نگهدارنده اي هستند که در طيف گسترده اي از غذاها و محصولات مراقبت شخصي، براي جلوگيري از رشد ميکروب‌ها استفاده مي شود. اين مواد شيميايي مختل کننده غدد درون ريز مي‌توانند از طريق پوست، خون و دستگاه گوارش جذب شوند. پارابن ها ساختار مولکولي مشابهي دارند.


پارابن هاي رايج در محصولات آرايشي عبارتند از: اتيل پرابن،اتيل پارابن بوتيل پارابن و پروپيل پارابن. اتيل پارابن و پروپيل پارابن متداولترين اين مواد به شمار مي روند. پارابن ها بيشتر در محصولات مراقبت شخصي وجود دارند که حاوي مقدار قابل توجهي آب مانند شامپو، نرم کننده، لوسيون، پاک کننده و اسکراب صورت هستند؛ زيرا از رشد ميکروب‌ها جلوگيري مي‌کند.

پارابن تقريباً در نمونه هاي ادرار بزرگسالان وجود دارد. طي يک مطالعه بر روي نوجوانان، مشخص شد در ادرار نوجوانان مونث مقادير بيشتري اتيل پارابن و پروپيل پارابن نسبت به همسالان مذکر وجود دارد.

پارابن ها محلول در آب نيستند و مي‌توانند به پوست نفوذ کنند. در نتيجه استفاده مکرر از يک يا چند اين محصول حاوي پارابن گاهي مي تواند مشکل ساز باشد.
 

کاربردهاي اتيل پارابن 

اتيل پارابن مصارف مختلفي در صنايع مختلف مثل صنايع آرايشي بهداشتي و صنايع غذايي دارد که در ذيل به برخي از آنها اشاره شده است.
 اتيل پارابن که يکي از محبوب ترين مواد نگهدارنده در محصولات زيبايي و مواد غذايي مي باشد، بسيارپرطرفدار است. اين ماده در پاک کننده ها و مرطوب کننده ها تا مواد اوليه پايه وجود دارد. اتيل پارابن مملو از خواص ضد قارچي و باکتريايي است که باعث افزايش عمر و ماندگاري محصولات مراقبت از پوست، مو و محصولات آرايشي مي‌شود.

همچنين به طور طبيعي در تعدادي از ميوه ها مانند ذغال اخته  نيز وجود دارد.

اتيل پارابن که در طيف گسترده اي از محصولات استفاده مي‌شود، شامل محصولات آرايشي، محصولات اصلاح، محصولات مراقبت از مو، مرطوب کننده ها و برخي دئودورانت ها مي‌شود.
 

اتيل پارابن در صنايع غذايي


بيش از ۵۰ سال است که از پارابن در صنايع غذايي به عنوان ماده نگهدارنده و ضد ميکروبي استفاده مي‌شود. پارابن ها به طور گسترده‌اي در توليد شيريني ها، ميان وعده هاي حاوي غلات، گوشت هاي خشک و مواد ديگر به کار مي رود.

غذاهايي که حاوي پارابن هستند شامل: سس، دسر، نوشابه، مربا، ترشي، لبنيات منجمد، سبزيجات فرآوري شده، شربت هاي طعم دهنده و آبجو مي باشد.

مضرات اتيل پارابن

اتيل پارابن در بدن جمع نمي شود، در حقيقت بدن خيلي سريع مواد شيميايي را بيرون مي‌کشد. با اين وجود بسياري از مصرف کنندگان نگراني ايمني اتيل پارابن هستند و با توجه به ادعاهاي موجود در رابطه با ارتباط سرطان با پارابن اين نگراني‌ها افزايش يافته است. تا کنون هيچ مدرکي قطعي وجود ندارد، اما مطالعات نشان داده است که استفاده از پارابن ها در لوازم آرايشي و محصولات غذايي و داروها بي ضرر نيست.

خطر استفاده از اتيل پارابن براي سلامتي، کم تا متوسط ذکر شده است. با اين حال خطر استفاده از آن وقتي است که به طور مکرر از اين محصولات استفاده شود که باعث واکنش آلرژيک مي‌شود.

تعدادي از مطالعات نشان مي‌دهد که  اتيل پارابن ممکن است باعث آسيب و سرطان پوست شود. محققان از سلول هاي پوستي براي مطالعه خود استفاده کردند. سلول ها هنگام قرار گرفتن در معرض نور کم خورشيد واکنش منفي نشان ندادند. هنگامي که پوست در معرض نور زياد آفتاب قرار گرفت، اثرات کمي بروز داد که شامل مرگ سريع سلول و توليد اکسيد نيتريک شد. اين نشان مي‌دهد در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است در اثر استفاده از محصولات حاوي اتيل پارابن آسيب پوستي ايجاد شود.


مطالعه ديگري نشان داده است آسيب پوست در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشيد هنگام استفاده از محصولات حاوي اتيل پارابن،ممکن است منجر به تشکيل سلول هاي سرطاني شود که اين امر ممکن است به دليل آسيب اکسيداتيو DNA باشد که ايجاد مي شود.


عوارض جانبي ديگري نيز ممکن است ايجاد شود واکنش آلرژيک است.

برخي افراد به اتيل پارابن واکنش آلرژيک نشان دادند. به عنوان مثال درماتيت وقتي رخ مي‌دهد که پوست نسبت به چيزي که با آن در تماس است واکنش آلرژيک نشان دهد. درماتيت معمولاً به صورت بثورات ايجاد مي‌شود و خود به خود برطرف مي گردد. درماتيت مي تواند شامل موارد زير باشد:


خارش، برجستگي و تاول خشکي پوست، پوسته پوسته شدن، تورم، حساسيت يا سوزش.

اگر درماتيت در نزديکي چشم ايجاد شود ممکن است قرمزي يا تورم پلک را ايجاد کند.

فوايد اتيل پارابن

از فوايد فروش اتيل پارابن اين است که از رشد قارچ جلوگيري مي‌کند.

به دليل خواص ضد باکتريايي اتيل پارابن ، ماده نگهدارنده اي شناخته مي شود که دربسياري از کرم ها و محصولات آرايشي و بهداشتي، براي جلوگيري از رشد قارچ اضافه مي‌شود.


 دليل ديگر فروش اتيل پارابن در محصولات بهداشتي اين است که خاصيت مواد را حفظ مي‌کند.

اتيل پارابن

با توجه به استفاده از اتيل پارابن در فرمول محصولات بهداشتي که از رشد قارچ جلوگيري مي کند و مي تواند خاصيت مواد را حفظ کند، به مصرف کنندگان کمک مي کند تا از محصولات آرايشي خود بيشترين بهره را ببرند.

دليل آخر ضد باکتريايي بودن آن است

از آنجا که ماده نگهدارنده است، از رشد ميکروب هايي مانند باکتري و کپک در ترکيبات پوستي و آرايشي به طور موثري جلوگيري مي کند.

روش توليد اتيل پارابن

فرايند سنتز اتيل پارابن ساده، کم مصرف و با آلودگي کم است. سنتز شامل مراحل زير ميباشد:

افزودن متانول به هيدروکسي بنزوئيک اسيد باعث واکنش مي شود
سپس افزودن کاتاليزور سديم هيدروژن سولفات به اين مخلوط
بعد از آن گرم کردن براي حل شدن اين مواد
سپس گرم کردن بيشتر
تقطير در جداکننده آب
انجام واکنش به مدت ۳ تا ۱۸ دقيقه
سپس ريختن مايع واکنش و تبخير بيش از حد متانول
ريختن ۵% هيدروژن کربنات سديم
فيلترکردن شستشو و خشک کردن براي به دست آوردن محصول نهايي 

فروش اتيل پارابن:

قابل ذکر است که افراد مختلف براي فروش اتيل پارابن مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان متخصص دريافت کنند تا محصولات خود را بفروش رسانند.

خريد اتيل پارابن:

افراد مختلف براي خريد اتيل پارابن مي توانند هم به صورت حضوري و هم به صورت غير حضوري اقدام کنند.
شرکت آدونيس گل دارو يکي از شرکت هايي است که داراي انواع فنوکسي اتانول و پارابنهاي مواد خوراکي مختلف و خالص مي باشد، اتيل پارابن هايي که هر کدام ويژگي هاي مختلفي از نظر حلال در آب و روغن و بسته هاي متفاوت دارند.
واردات اتيل پارابن وفروش اتيل پارابن داخل ايران فقط توسط شرکت آدونيس گل دارو ميباشد

فروش اينترنتي اتيل پارابن:

قابل ذکر است که افراد مختلف براي فروش اتيل پارابن مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان متخصص دريافت کنند تا محصولات خود را بفروش رسانند.

خريد اينترنتي اتيل پارابن:

افراد با خريد اينترنتي اتيل پارابن از اين سايت مي توانند، کيفيت محصولات را با ديگر سايت هاي خريد و فروش اتيل پارابن مقايسه کنند و سپس در کمترين زمان ممکن آن را دريافت کنند.
جهت دريافت قيمت اتيل پارابن با کارشناسان فروش شرکت آدونيس گل دارو تماس حاصل فرماييد.
جهت دريافت قيمت اتيل پارابن يا خريد اتيل پارابن با شرکت آدونيس گل دارو تماس بگيريد
09355196653
0218282482 الي ۳
شرکت آدونيس گل دارو

اتيل پارابن نامحلول در آب مي باشد  

 

برای اطلاعات بیشتر درباره اتیل پارابن کلیک کنید
متيل‌پارابن