/en
بازدید سایت

بازديد صفحات : 78984
بازديد امروز : 2081
كل بازديدها : 4531798
افراد آنلاين : 235
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل به طور گسترده ای در لوازم آرایشی و صنایع دارویی ، ساخت شمع های معطر ،عایق و .... استفاده میشود.موم  زنبورعسل به طور عمده شامل هیدروکربنها،الکلهای راست زنجیر، هیدروکسی اسید و روغن است که در دمای 65-63درجه سانتیگراد ذوب میشود.

کاربرد آرايشی خواص منحصر بفرد موم زنبور غلظت معيني به محلولهاي امولسيونه مي‌دهد به اين ترتيب كه تشكيل امولسيون‌هاي پايدار را تسهيل مي‌نمايد وظرفيت نگهداري آب پمادها و كرمها را افزايش مي‌دهد. اين خواص و ساير خواص را كه فقط موم زنبور در يك ماده تركيب مي‌كند، موم زنبور را در صنعت لوازم مواد آرايشي بدون جانشين مي‌سازد. اگر چه اثرات دلخواه را اغلب ميتوان با مقدار كم موم از 1 تا 3/0 بدست آورد، فرآورده‌هاي نهايي نيز بوسيله قيمت نسبتاً بالاي موم تعيين مي‌گردند. موم زنبور عسل نه تنها ظاهر و غلظت كرمها و لوسيون‌ها را بهبود مي‌بخشد، بلكه همچنين تركيب ترجيحي براي ماتيك‌ها مي‌باشد؛ چون به براقي، غلظت و تثبيت رنگ كمك مي‌كند. ساير كاربردهاي آرايشي در كرمها (10-8% وزني)، ضد بوها (تا 35%)، داروهاي موبر (تا 50%)، كرمهاي مو (10-5%)، حالت‌دهنده‌هاي مو (3-1%)، ريمل (12-6%)، رژلب (15-10%)، سايه‌هاي چشم (20-6%) و چيزهاي ديگر يافت مي‌شوند.
کاربردهای واقعی موم در مواد آرایشی مربوط به خصوصیات و ویژگیهای ذیل است : براحتی در امولسیونهای آب در روغن و روغن در آب شرکت می‌کند. - یک نرم کننده آلی و مکمل مرطوب کننده‌ها است. - فعالیت حفاظتی از نوع غیرجذبی برای پوست دارد. - عمل پاک‌کننده‌ها را تقویت می‌کند. - عمل حفاظتی مواد ضد آفتاب را افزایش می‌دهد. - خاصیت ارتجاعی و لاستیکی آن بازده محصول را از طریق ایجاد لایه‌های نازک بهبود بخشیده و امکان عملکرد بیشتری را روی سطوح پوست و لب مهیا می‌نماید. - واکنشهای آلرژیک را تحریک نمی‌نماید. - با بسیاری از ترکیبات مواد آرایشی سازگار و هماهنگ می‌باشد. - حتی مقادیر کم آن نیز اثرات فوق را نشان می‌دهد. بنابر دلایل بالا موم زنبور عسل به میزان قابل توجهی در مواد آرایشی مختلف که در ذیل آورده شده است استفاده می‌شود : - کرمهای پاک کننده - لوسیونها و کرمهای ضد سرما - کرمهای نرم کننده - ازاله کننده های مو - رژ لب‌ها - کرمهای ناخن - فرآورده‌های محافظت کننده دربرابر آفتاب - مواد آرایشی صورت و چشم - کرمهای پایه حتی در مواد آرایشی کف کننده همچون پاک‌کننده‌های پوست و بدن، موم زنبور عسل سازگاری پوست را بهبود می‌بخشد و خواص زیان بار سورفاکتانت‌ها را کاهش می دهد در حالیکه در شامپوها و حالت‌دهنده‌های مو وضعیت را بهبود می‌بخشد

برای اطلاعات بیشتر درباره موم زنبور عسل کلیک کنیدای.


مشاهده لیست  مواد اولیه
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل

موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
اطلاعات بیشتر درباره موم زنبور عسل کلیک کنیدای اطلاعات بیشتر درباره موم زنبور عسل کلیک کنیدای اطلاعات بیشت
ر درباره موم زنبور عسل
کلیک کنیدای اطلاعات بیشتر درباره موم زنبور عسل کلیک کنید

مجوزها و گواهینامه ها
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
تماس با ما
دفتر تهران: 88282482 021
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  

  درخواست
صفحه اصلي | نقشه سايت | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت آدونيس گل دارو مي باشد