تلفن
تلفن

88282482 021       88282483  021
ساعات کار
ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 8 -17

اسانس موسیر

موسیر یکی از گیاهان سرده سیر است که به صورت وحشی می روید و بومی ایران و آسیاست.

خواص اسانس موسیر :

اسانس موسیر دارای خواص زیادی برای سلامتی و جلوگیری از عارضه های دیگر و مختل کردن سلامتی افراد در سنین مختلف می باشد.
از خواص اسانس موسیر می توان به شادابی و سلامتی پوست اشاره کرد که این خاصیت می تواند، مورد توجه جوان ها برای انتخاب این اسانس خوراکی باشد.
 
مادران باردار و شیرده می توانند با مصرف این اسانس کمبودهای بدن خود را تامین کنند و فرزند خود را از بیماری های عصبی دور کنند.
اسانس موسیر و مصرف آن به عنوان چاشنی در بسیاری از غذاها می تواند به سلامت استخوان ها و رشد کودکان کمک کند و در آینده آنها را از ابتلا به پوکی استخوان محافظت کند.
از دیگر خواص اسانس موسیر می توان به این مورد اشاره کرد که این اسانس می تواند نقش یک آنتی بیوتیک طبیعی و موثر را بازی کند و در بهبودی آنفولانزا، سرماخوردگی و انواع سرفه ها مطلوب واقع شود.
ناگفته نماند که این اسانس علاوه بر ایران توسط کشورهای مختلف نیز تهیه می شود و می تواند به کاهش وزن کمک کند و به عنوان یک تنظیم کننده برای دستگاه گوارشی و معده مناسب باشد.
 

اسانس موسیر از کجا بخرم :

اين اسانس موسیر در شرکت آدونيس دارو در بسته بندي هاي مختلف از يک کيلوگرم تا 25 کیلو گرم موجود است، قيمت هر کیلو اسانس موسیر ممکن است در شرکت هاي مختلف، متفاوت باشد زيرا کيفيت آنها با هم فرق مي کند و
به همين دليل بايد اصل را در کيفيت محصول در نظر گرفت و آن را از  شرکت هاي اسانس موسیر اطمينان خريداري کرد.

خريد اينترنتي اسانس موسیر:

افراد با خريد اينترنتي از اين سايت مي توانند، کيفيت محصولات را با ديگر سايت هاي خريد و فروش اسانس موسیر مقايسه کنند و سپس در کمترين زمان ممکن آن را دريافت کنند.

فروش اينترنتي اسانس موسیر:

قابل ذکر است که افراد مختلف براي تهيه اين اسانس موسیر مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان مختلف دريافت کنند تا محصولي با کيفيت را دريافت کنند.
جهت دريافت قيمت اسانس موسیر  با کارشناسان فروش شرکت آدونيس گل دارو تماس حاصل فرماييد.
جهت دريافت قيمت اسانس موسیر و خريد اسانس موسیر با شرکت آدونيس گل دارو تماس بگيريد
02188282482 الي ۳
شرکت آدونيس گل دارو

برای اطلاعات بیشتر درباره اسانس موسیر کلیک کنید.بمشاهده لیست کامل اسانسهای گیاهی

مشاهده لیست کامل اسانسهای گیاهی